yakamozun güncesi: [Haftanın Yıldızı] Twitterın JYJ lideri Kim Jae Joong HakkındaÖğrettiği 5 Şey

12 Ağustos 2012 Pazar

[Haftanın Yıldızı] Twitterın JYJ lideri Kim Jae Joong HakkındaÖğrettiği 5 ŞeyJYJ'den Park Yoochun Twitter hesabını inaktif yapıp hayranlarını hüsrana uğratsa da,Kim Jaejoong takipçilerinin desteğiyle güçlü bir şekilde durmaya çalışıyor.

Bir kişi hakkında birkaç resimle bu kadar bilgi edinmek oldukça şaşırtıcıdır, aşağıadaki JYJ dair olan gerçekleri onun twitterı aracılığı ile öğrendik.

(Ki uzun süredir Kim Jaejoong'un twitter hesabını takip ediyorsanız,sizde bu gerçekleri kendiniz elde etmiş olabilirsiniz.)1) Bazen kendini yanız bir adam gibi hissetmektedir.

JYJ üyelerinin yakın olduklarını biliyoruz,ama aşağıdaki fotoğrafta Kim Jaejoong biraz yalnız gibi görünüyor.

Sonuç: İdol ya da normal bir insan bazen biraz da olsa yalnız kalabiliyor.2)Belki de onlarla birlikte olamasa da,bir şekilde onlarla birlikte olabilmek için yol bulur.

Solo aktiviteler bile JYJ üyelerini ayıramaz.Park yoochun'un kartondan posterini keser gibi yapmaktan, Kim Junsunun çerçeveli fotoğraflarına, açıkca bunlar Kim Jaejoongu üyelerden ayrı tutatamayacağınızı anlarsınız. 3) Her daim saç aksesuarlarıyla gündemin sıcak konusu haline geldi.

Kim jaejoong muhtemelen başının üstüne bir kağıt  torba geçirebilir.Bu fotoğraflarda görüldüğü gibi  saçma sapan da olsa bu saç aksesuarlarıyla ortalığı inletmiştir.İyi görünmeyi çok iyi becermektedir.4) Veya dövülebilir.

Birçok meşgul idolde olduğu gibi,Kim Jaejoong'un yoğun programı sağlık hizmetleri için ekstra ücret alması gerektiğini gösterir.Sineklerden kaynaklanan yaraları ya da sette gerçekleşen berelenmeleri ya da hap zulasının resimleriyle alakalı düzenli güncellemeleri olmasaydı bunları söyleyemezdin.

Bir gün eğer şarkıcılığı ya da oyunculuğu bırakmaya karar verirse Kim Jaejoong;rahatlıkla bir eczane açabilir.5) Dünyanın en iyi fanlarına sahip ?

Soru işaretini ekledik çünkü diğer K-pop hayranlarının gazabından korktuk,ama sadede gelirsek;sevgisini çicekler ve çikolatalrla gösteren harika fanların varken kim kız arkadaşa ihtiyaç duyar ki?

Oh tabii ki de süperstarlar...

Aşağıdaki yorum kutucuğuna kendi  Kim Jaejoong'a dair keşiflerinizi eklemekten kaçınmayınız.

 
Fotoğrafların kaynağı: Kim Jae Joong'un Twitterı

Kaynak: enewsworld

Çeviri Yakamoz109 

izinsiz paylaşmazsınız !!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder