yakamozun güncesi: [HABERLER] 120815 JYJ’den Jaejoong "Dr Jin" ve Aktörlüğe Dair Gelecek Planlarından Bahsetti.

16 Ağustos 2012 Perşembe

[HABERLER] 120815 JYJ’den Jaejoong "Dr Jin" ve Aktörlüğe Dair Gelecek Planlarından Bahsetti.Yakın zamanda JYJ'den Kim Jaejoong ile onun  sona eren MBC'de yayınlanan Dr Jin adlı dizisi ve dizideki karakteri hakkında konuşurken ki yüz ifadesi dikkat çekti.

"Acı tatlıydı" diyerek başladı."Film çekimleri esnasında,çok zordu çünkü uyuyamıyordum.Ama şimdi bittikten sonra da biraz garip hissediyorum.Hala çekimler için gidecekmişim gibi hissediyorum."

İdol grubun üyesi şimdiye kadar sadece 2 diğer projede de rol aldı.(Japon dizisi " Sunao ni narenakute "ve SBS'de yayınlanan " Protect The Boss ").Ve bu nedenle de Jaejoong'un adı Dr Jin castında yer aldığında buna dair çok sayıda endişe vardı.

"Dürüstçe söylemem gerekirse bir dönem dizisinin üstesinden nasıl gelecebileceğimi bilmiyordum." ve şöyle devam etti : "Hatta çekimler esnasında,Neden bu projedeki ikinci tarihi kişi değilim dedim.Ustalarım bana bunun zor bir mücadele olabileceğini söylediler, ama aynı zamanda bu zorlu yolun üstesinden gelmenin de benim için iyi olacağını da belirttiler.(güler)Aynı zamanda ben de bunun kolay olacağını  ve ilerki projelerim için de verimli olacağını düşündüm"

Jaejoong kendisini bizzat öğrendiği her şeyi sünger gibi emen bir "Beyaz Tahta" olarak adlandırır. "Senaryoyu aldıktan sonra hazırlanmak için başlı başına zamanım yoktu. Gerçekten tek yapabildiğim şey setteyken odaklanmaktı.Özel bir eğitim almadım.Bu işin özünü ustalarımdan ve ekipten öğrendim."

Onun gücünün kaynağı senoryoda Jaejoong'un babası Kim Byung Hee rolünü canlandıran Kim Eung Soo idi. Kim Byung Hee karakterinin ,aşağıladığı cariyeden olma oğlu  Kim Kyung Tak(Jaejoong) karakterinin kollarında yaşamına son verdiği sahne, hem Jaejoongun hem de izleyicilerin gözünde yürek burkan bir sahne oldu.

Jaejoong aktör olmadan öncesinde zaten çok ünlü bir idoldü.Jaejoong'un "müzisyen" olarak ilerlemek için  önünde bir sürü fırsatlar vardı,zaten şöhretinin ve başrısının zirvesindeydi,üstlenmek zorunda olduğu bir sürü baskı vardı ve bu baskının üzerine "aktör" etiketini de ekledi.

"Bir şarkıcı olarak şöhreti yakaladıktan sonra oyunculuğa adım attığım zaman,haliyle insanların benim oyunculuğuma dair beklentileri kaçınılmaz olarak beklenilenin altında olacaktı." Jaejoong şöyle devam etti: "Bu nedenle de oldukça endişeliydim.Bu oldukça güvenerek başladığım bir şey değildi,ama şimdi,böyle inanılmaz projede yer aldığım için son derece memnunum."

"Dr Jin" sayesinde,şarkıcı olan  " Kim Jaejoong " unutulup,tamamen Kim KyungTak olarak yeniden hayat bulmayı başardı."Dr Jin" yakın zamanda tamamlanmış olabilir, ama Jaejoong'un dizideki yürek burkan bakışları ve onun oyunculuğa olan tutkusu izleyicinin kalbinde sonsuza kadar taht kurmuştur.

Kavurucu sıcaklarda gerçekleşen çekimler de bile,inanılmaz bir şekilde odaklanarak yeteneğini ortaya koydu Bütün bunlar Jaejoong'un yeni mücadeleleri oldu.

"Yeni bir şeylere başladığımda,gergin ve sinirli olurum." ve Jaejoong şöyle devam etti: "Ama bunda korkmuş gibiydim.Yeni bir şeyleri denerken edindiğim mutluluk ve zevk oldukça şaşırtıcıydı.Bir daha ki sefere dramatik bir şeyleri denemek istiyorum,tarihi bir dizide rol aldığım için,bu belkide bundan farklı türde birşeyler olabilir."

Kaynak: mk via nate | Credit: Allkpop | Paylaşan: PrinceJJ

Çeviri:Yakamoz109 

Kopuk kopuk olmasın diye bazı yerlerde toparladım.İzinsiz kullanılamaz!!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder