yakamozun güncesi: JYJ'den Kim Jaejoong Dr Jin Adlı Dizide Hangisini Seçecek? Aile mi yoksa Arkadaşlık mı...

27 Temmuz 2012 Cuma

JYJ'den Kim Jaejoong Dr Jin Adlı Dizide Hangisini Seçecek? Aile mi yoksa Arkadaşlık mı...JYJ'den Kim Jaejoong  TV dizindeki harika bir şekilde her şeyin üstesinden gelen bir karakteri canlandırmaktadır.

MBC'nin haftasonlarında yayınladığı Dr Jin dizisinin 28 Temmuz'daki bölümünde,Kim(Kim Kyungtak rolünü canlandıran) ailesi ya da arkadaşlığı arasından birini seçmek zorunda kalacak.

Dizide,Kim en yakın arkadaşı olan Jin Yi Han (Hong Young Hui rolünü canlandıran)'a ihanet edecek olmasından ya da ihanet etmemesinden dolayı babası Kim Eung Soo ( Kim Byung Hee rolünü canlandıran)'dan dolayı endişelidir.Zor karar vermeden önce kendini çok yalnız hissediyor.

Soğuk kanlı bir subay olmasına rağmen sevdiği kadını sar bir aşkla sevmesinden dolayı Kim,fazla sayıda bayan izleyicisinin gönlünü kaptı.

Kim,aynı zamanda kendi hayatını tehikeye atarak ailesi için çift taraflı ajanı canlandırmasıyla bu dizinin daha heyecanlı ve keyifli bir hala gelmesini sağladı.Bu diziye 2 bölüm daha eklenmiş olup 5 Ağustos günü dizi bitecektir.

Kaynak:Starnews
Paylaşan: en.korea.com
Çeviren:Yakamoz109


NOT: İznim dışında alıntı yapılamaz,paylaşılamaz ve de esinlenemez !! 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder