yakamozun güncesi: [HABER] 120727 JYJ Kim Jaejoong’un Adlı “Protect the Boss”Dizisinin Kasım Ayında Satışı Yapılacak Olan DVD'sinin Ön Satışta #1 Oldu.

27 Temmuz 2012 Cuma

[HABER] 120727 JYJ Kim Jaejoong’un Adlı “Protect the Boss”Dizisinin Kasım Ayında Satışı Yapılacak Olan DVD'sinin Ön Satışta #1 Oldu.

JYJ'den Kim Jaejoong'un rol aldığı SBS'de yayınlanmış olan Protect The Boss adlı dizisi Japonya'da yayınlanmasıyla birlikte hayranlarının ilgisinin büyüklüğü dikkat çekmiştir.

Geçen yaz Kore'de yayınlanan,‘Protect the Boss’dizisi Japonya'nın en büyük özel yayın kuruluşu olan TBS'de yayınlandı.Yakın zamanda gelen Japonya'nın uydu kanalları olan KNTV ve DATV'de yayınlanacağına dair haberler bunun tekrardan ilgi çekici bir konu haline getirdi.

Aynı zamanda,28 Kasım'da yayınlanacak olan Protect The Boss'ın özel versiyonunun ön satışının  HMV’nin DVD sıralamasında, Amazon’nun Kore TV Dizileri sıralamasında ve  Rakuten sıralamasında  ön satışa çıktıktan bir gün sonra #1. olup, 3 altın madalya kazanması bunun ilgi gören bir konu olduğunun ispatıdır.

Bu Kore dizisinib DVD'sinin bu kadar popüler olmasının nedeni Kim Jaejoong'un yayınlanmamış ekstra sahnelerinin olması.Yayınlanacak olan DVD,Kim Jaejoong'un senaryo okumalarını,Kim Jaejoong'un çekimlerinin kamera arkasında olanları,çekim hatalarını,Kim Jaejoong'un özel videosunu,aktörlüğünü ve şarkıcılığını en iyi şekilde ön plana çıkardığını gösteren videolar içerip,yaklaşık 180-240 dakikalık bir sürümdür.

Takipçilerinin bu durum karşısındaki verdikleri tepkiler şöyleydi:  "Jaejoong'un popülaritesi çok büyüktür!","Acaba Kim Jaejong'un özel DVD'sini nerden bulabilirim,onu almak istiyorum!", ve de "Umarım bu özel sürüm DVD kore'de de yayınlanır,Japon hayranları çok kıskanıyorum."

Kaynak: TV Report
İng Çeviri: Yule @ PrinceJJ
Paylaşan: PrinceJJ
Türkçe çeviri:Yakamoz109

NOT: İznim dışında alıntı yapılamaz,paylaşılamaz ve de esinlenemez !! 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder