yakamozun güncesi: Download Reply 1997 16. Bölüm Türkçe Altyazılı

25 Eylül 2012 Salı

Download Reply 1997 16. Bölüm Türkçe Altyazılı

En sonunda kendim için başladığım projeyi tamamladığım için artık içim rahat.Öncelikle harf hatalarımdan dolayı sizlerden özür dilerim umarım hızlı olsun diye dikkatli kontrol etmediğim için olduğundan dolayı affedersiniz.

Bu diziyi çok sevdim feci heyecan yaptırdı gerçekten tadı damağımda kaldı yeri geldi çevirirken Shi Won'a saydırdım.Özellikle de o abi ile çıkıyormuş gibi yapmasından dolayı,yeri geldi çevirirken ağladım.Evet cidden ağladım garip ama gerçek...İzleyerek çevirdiğim için yeri geldi burda ne denmeli diye düşünüp durdum.Sonunda bunun sonuna geldim malum aksiliklerden dolayı dün yayınlayamadım.Elektrik kesintisi desem klasik bir mazaret olacak ama cidden elektrik kesintisi beni mahvetti... Neyse en sonunda bitirdim ve yayınlıyorum.Umarım beğenmişinizdir.Sevgiyle kalın.Bu diziyi de izlettirin.Neden mi diğer kore dizilerinden cidden farklıydı.Bu arada dizinin senarist ekibinin söylediğine göre seneye dizinin 2. sezonu olabilirmiş..Bakalım kim öle kim kala..İyi seyirler...

İndirme linkimiz:


Online izlemek isteyenler için:Bu arada kusura bakmayın ama alternatif link ekleyemeyeceğim bu nedenle şimdiden affınıza sığınıyorum.

5 yorum:

 1. Video görünmezse lütfen sayfayı bir iki kere yenileyin düzeliyor

  YanıtlaSil
 2. Mükemmelsin! Başkasının da çevirdiğini bilmeden uzun süredir bi sitede çeviri bekliyordum,bir google da arayayım belki başka yerde vardır dedim ve karşıma blogun çıktı,senden izlemeye başladım.Çok teşekkürler! :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Umarım beğenirsin canım eğer harf hatalarım olmuşsa affola kontrol ettim ama gözden kaçmış olabilir.Ve de teşekkür ederim.İyi seyirler dilerim

   Sil
 3. ayyyy çok güzell ya çok teşekkürler :) bende 11.bölümden sonrasını arıyordum bi baktım senin bloğunda hepsi varmış

  YanıtlaSil
 4. böyle güzel bir son daha önceki dizilerde izlememiştim süper ya ayy çok güzeldi :)

  YanıtlaSil