yakamozun güncesi: (ÖNEMLİ ) Melon'a Nasıl Üye Olunur?

14 Ocak 2013 Pazartesi

(ÖNEMLİ ) Melon'a Nasıl Üye Olunur?Öncelikle Bunun ne için olduğunu açıklayayım bu Melon sayfasına üye olarak Jaejoong'un ratinglerini arttırmış oluyoruz o nedenle buna katkıda bulunmak için öncelikle üyelik şart o nedenle açıklayacağım adım adım.

İlk olarak bu sayfaya gidilecek http://www.melon.com/static/cds/main/web/main_list.html ve resimdeki kırmızı çerçeveli üye olma  alanı tıklanacak.2. Adımda aşagıdaki belirtilen yer tıklanacak ve bir sonraki aşamaya geçeceğiz.

3.Bu adımda bütün kutucukları işaretleyin aşağıda belirtilen yeşil alanı tıklayın.

4.Kutucuklardaki bütün detayları doldurun. Ve Şifreyi mutlaka kj9095 olarak yapın. Sakın değiştirmeyin. Ve en son yeşil alanı tıklayın.Not: Kullanıcı adını kendi adınız yapabilirsiniz,kullanıcı adınızı girdikten sonra aynı resimdeki alanı işaretleyip yan taraftaki butonu tıklayarak önceden yazdığınız nickin alınıp alınmadığını kontrol edin ve email olarak lütfen kendi gmail hesabınızı kullanın resimdekini değil.


5.Resimdeki 2. alanı tıklayın ve aynı email adresini girip yeşil alanı tıklayın.

6.Artık verdiğiniz emailinizi kontrol edebilirsiniz ve aynı email adresi ile 5 farklı nick kullanarak yeni hesaplar açabilirsiniz


7. Bu adımda emailinizi açın ve Melondan gelen maili açıp eposta adresinizi doğrulamak için alttaki turuncu renkli butonu tıklayın.8.Bu adımda açılan yerdeki turuncu renkli butonu tekrardan tıklayın. Ve artık üyesiniz.Bütün bu aşamalardan sonra nickname direkt herose'ye (herose@herose.co.kr)

mesaj konusuna :Melon ID
My nickname :xxx diye yazıp gönderin.

Full Credit: RubyPurple

Yayınlayanlar:JYJ3+AngelJJ

Çeviri: YAKAMOZ109

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder